ПЕРМАНЕНТНиЙ МАКіЯЖ

приємне відчуття: ти ТіЛЬКи прокидаєшься вранці, А У ТЕБе аЖЕ "обличчя готове". І ти розумієш, що МОЖЕШ дозволити собі ще півгодинки у ліжку. А він нехай милується ТОБОю доки ти спиш, бо з ПЕРМАНЕНТНиМ МАКіЯЖЕМ Ти завжди виглядаеш неперевершено!

  • процедурИ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ
  • ВІДМІННИЙ сервіс
  • ПЕРЕВІРЕНІ СВІТОВІ брендИ
  • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ комплекснИй пІдхІд

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ

СертифІкат на певну послугу
або суму
(500 грн, 1000 грн, 1500 грн, 2000 грн).
Приємний сюрприз з правом вибору, який уподобають ваші друзі

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

За 6 тижнів до процедури не варто робити пілінг, колоти ботокс. Варто пройти курс лікування, якщо прийшов герпес, щоб не було можливого
загострення через проколи.
Алергікам провести алергопробу.

Підібрати відтінок. Це найважливіша частина і досить складна робота. Адже по протоколам існує понад 300 типів шкіри!

Виходячи з вашого типу, майстер підбере відповідний відтінок. Але сказати точно, як він буде виглядати, можна тільки після того, як спаде набряклість. Поцікавтеся у свого майстра, як буде змінюватися колір перманентного макіяжу. Іноді він нерівномірно всмоктується. Можливо, знадобиться ще одне коригування.

Від 0,5 до 1 години, в залежності від області татуажу

Як правило, процедура татуажу проходить безкровно, а загоєння – швидко і комфортно. Остаточний результат видно через місяць. Загальні рекомендації досить прості: не мочіть брови перші 7-10 днів, не тріть їх, не здирайте скоринки, не користуйтеся декоративною косметикою під час загоєння, використовуйте сонцезахисний крем з високим фактором захисту, виключіть сауну та солярій протягом перших трьох тижнів. Першу і другу добу після процедури обробляйте брови кожні три години хлоргексидином, а коли з’явиться скоринка, перейдіть на рекомендований майстром крем (для пом’якшення шкіри і зняття відчуття стягнутості).

Не рекомендується:
Пити алкоголь протягом 5 днів, приймати препарати, які розріджують кров. Не можна доглядати за шкірою тоніком і лосьйонами, які містять спирт.
Після татуажу губ потрібно акуратно чистити зуби, щоб паста не потрапляла на шкіру.
Не підставлятися під холодний вітер, утриматися від лазні, басейну, прийому теплих ванн, купання в річці і в морі.
Теплові процедури відкласти на тиждень. Утриматися протягом місяця від солярію, а на шкіру завжди наносити крем з SPF 20 і більше.
Забути на час про скраби і пілінг.
Не користуватися косметикою, поки повністю не заживе шкіра.

1-3 роки. Термін носки татуажу залежить від типу й структури шкіри, а також від догляду після процедури (в тому числі пілінги, хист від сонця)

Інсулін – залежна форма цукрового діабету.
Хвороби, пов’язані зі значним зниженням згортання крові.
Важкі соматичні захворювання
Гострі запальні захворювання
Наявність келоїдних рубців.

#перманентный макияж цены киев виноградарь #перманентный макияж брови губы межресничка киев #перманентный макияж салон красоты киев подол